OTOMOBİL SPORLARI ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ

Gençlik ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Bursa Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Mete Pala ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu İl Temsilcisi Mitat Ülküden ile otomobil sporları kapsamında düzenlenen organizasyonlar ve yapılan çalışmaları değerlendirdi.

9 EKİM 2018

Bursa Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Mete Pala ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu İl Temsilcisi Mitat Ülküden, Gençlik ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret etti. Son yıllarda otomobil sporlarında düzenlenen organizasyonlarla öne çıkan Bursa’da yürütülen çalışmaların değerlendirildiği ziyarette otomobil sporlarını önemsediklerini belirten İl Müdürü Şahin, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve Bursa Otomobil Sporları Kulübüyle işbirliği içerisinde Bursa’da otomobil sporlarını yaygınlaştırmayı hedeflediklerini söyledi. Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Serkan Yazıcı’nın Bursa’nın değerleri olarak Federasyon başkanlığı görevini yürütmelerinden memnuniyet duyduklarını da kaydeden Şahin, Bursa’nın spor camiasından daha fazla ismin bu tür görevlerde bulunmasını arzuladıklarını vurguladı.
Kulüplerine ve otomobil sporlarına destek veren İl Müdürü Şahin’e teşekkür eden Kulüp Başkanı Mete Pala ise, Şahin’e 43. Yeşil Bursa Rallisi anısına plaket verdi. Federasyon Başkanı Serkan Yazıcı tarafından hazırlatılan, Bursaspor’un şampiyon olduğu dönemde Kulüp Başkanlığı yapan babası merhum İbrahim Yazıcı’yı konu alan belgeselle ilgili bilgi veren Federasyonu İl Temsilcisi Mitat Ülküden de, İl Müdürü Şahin’e Federasyon Başkanı Yazıcı’nın yolladığı belgeselin cd’sini verdi.