BAŞARILI MODERN PENTATLONCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Portekiz’de düzenlenen Avrupa Açık Biathle ve Triathle Şampiyonasında derece elde eden sporcuları ödüllendirdi.

  Haberi Oku

  MİNİKLER OKÇULUK ŞAMPİYONASI HEYECANI SONA ERDİ

  42 ilden 87 kulüp ve yaklaşık 900 sporcunun katılımıyla Bursa’da düzenlenen Zafer Haftası Minikler Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonasında dereceye giren sporcular madalya ve kupayla ödüllendirildi.

  Haberi Oku

  MİLLETVEKİLLERİ, NAİM SÜLEYMANOĞLU KOMPLEKSİNİ İNCELEDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ın eşlik ettiği AK Parti Bursa Milletvekilleri, kısa bir süre içerisinde hizmete girecek olan Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksinde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  SPOR YAPAN ÇOCUKLARA SAĞLIK EĞİTİMİ VERİLECEK

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğiyle, yaz spor okulları kapsamında spor eğitimi gören çocuklara “Sporcu Sağlığı ve Beslenmesi” ve uygulamalı “Ağız ve Diş Sağlığı” eğitimi verilecek.

  Haberi Oku

  HALTER ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Zekeriya Altuntaş, Nevşehir’de düzenlenen U15-U17 Türkiye Ferdi Halter Şampiyonasında 89 kilogramda Türkiye Şampiyonu olan Mervan Doğan ve 55 kilogramda Türkiye ikincisi olan Ahmet Saknuk’u kutlayarak spor malzemesi hediye etti.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE BÜYÜKLER ATLETİZM ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Bursa’nın ev sahipliğinde düzenlenen 86. Turkcell Türkiye Atletizm Şampiyonası heyecanı sona erdi. Atıcılar Olimpik Atletizm Stadyumunda 03-04 Ağustos 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen Şampiyonada yaklaşık 400 atlet madalya mücadelesi verdi.

  Haberi Oku

  İLLER ARASI KARATE MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Karacabey’de Atatürk Spor Salonunda 27-28 Temmuz 2019 tarihlerinde düzenlenen İller Arası Ümitler-Gençler Karate Müsabakaları ile Minikler-Yıldızlar İl Müsabakaları başarıyla sona erdi.

  Haberi Oku

  VALİ CANBOLAT, TESİS VE ÖĞRENCİ YURTLARINI İNCELEDİ

  Vali Yakup Canbolat, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ile birlikte İl Müdürlüğü’ne bağlı spor tesisleri ve öğrenci yurtlarında incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLAN YILDIZ BOKSÖR ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, 22 Mayıs-02 Haziran 2019 tarihleri arasında Romanya’da düzenlenen Yıldızlar Avrupa Boks Şampiyonasında bronz madalya kazanan Burak Çelik’i ödüllendirdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR FAALİYETLERİ MASAYA YATIRILDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile bir araya gelerek gençlik ve sportif çalışmalar, proje ve etkinlikler ile İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda yürütülen çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

  Haberi Oku

  AK PARTİ İL BAŞKANI SALMAN, UYSAL’I ZİYARET ETTİ

  AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

  Haberi Oku

  UYSAL VE AKTAŞ, HAVUZLUPARK’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, uzun yıllar Bursalılara hizmet veren ve bir süredir kapalı olan Havuzlupark Sosyal Tesislerde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  YAZ SPOR OKULLARININ BİRİNCİ DÖNEMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

  Yaz Spor Okulları heyecanının devam ettiği Bursa’da 17 Haziran-05 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenen birinci dönem kurslar başarıyla tamamlanırken; Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal kurslara katılan çocuklara katılım belgesi verdi.

  Haberi Oku

  UYSAL, YILDIZ FUTBOLCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Futbol Altyapı Gelişim Projesi kapsamında oluşturulan U13 Gelişim Liginde başarılı bir performans sergileyen yıldız futbolcuları ödüllendirdi.

  Haberi Oku

  UYSAL VE YILMAZ, DEV SPOR KOMPLEKSİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa’da tüm hızıyla devam eden yatırım hamlesi kapsamında Yıldırım’da inşa edilen ve açılış için gün sayan Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksini inceledi.

  Haberi Oku

  YAZ SPOR OKULLARI HEYECANI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından onlarca spor tesisi ve okul spor salonunda, 26 branşta düzenlenecek olan Yaz Spor Okulları kapsamında Atatürk Spor Salonu’nda coşkulu bir açılış töreni düzenlendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER