HABERARŞİVİ
 • 14

  ŞUBAT

  OKUL SPORLARININ ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

  2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında düzenlenen okul sporları müsabakalarının ardından katıldıkları ulusal ve uluslararası organizasyonlarda şampiyon olan sporcular, Büyükşehir Belediyesi Görükle Gençlik Merkezi Toplantı Salonunda düzenlenen törenle ödüllendirildi.

 • 11

  ŞUBAT

  TOFAŞ SPOR KULÜBÜNDEN UYSAL’A ZİYARET

  TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal’ı ziyaret ederek basketbol başta olmak üzere çeşitli branşlarda sürdürülen çalışmalar ve hayata geçirilecek olan projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 8

  ŞUBAT

  HALK OYUNLARIYLA İLGİLİ ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

  Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanı Suat Aksu ve Federasyon Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal’ı ziyaret ederek halk oyunları branşında sürdürülen çalışmalar ve organizasyonları değerlendirdi.

 • 6

  ŞUBAT

  U23 KADINLAR TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASI HEYECANI BAŞLADI

  Türkiye Güreş Federasyonu ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle Mudanya’da düzenlenen U23 Kadınlar Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası açılış seremonisi yapıldı. Toplam 3 gün sürecek olan Şampiyonada yaklaşık 130 güreşçi madalya mücadelesi verecek.

 • 31

  OCAK

  UYSAL, GÖRME ENGELLİ ŞAMPİYON SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, çeşitli tarihlerde atletizm ve goalball branşlarında şampiyonluk elde eden görme engelli sporcular Tuncay Karakaya, Mehmet Tunç ve Yeşim Solmaz’ı ödüllendirerek başarılarının devamını diledi.

 • 31

  OCAK

  SPOR CAMİASININ TEMSİLCİLERİ UYSAL’I ZİYARET ETTİ

  Bursa spor camiasının temsilcileri, Gençlik ve Spor İl Müdürü görevine atanan Hüseyin Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunup yeni görevinde başarılar diledi.

 • 30

  OCAK

  MİLLETVEKİLİ GÖZGEÇ’LE ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

  AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ile gençlik ve sporun yanı sıra İl Müdürlüğe bağlı yurtlarda yürütülen çalışma ve faaliyetlerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 25

  OCAK

  HARMANCIK’TAKİ GENÇLİK VE SPOR FAALİYETLERİ DEĞERLENDİRİLDİ

  Harmancık Kaymakamı Abdulkadir Şahin ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Harmancık’ta yürütülen gençlik ve sportif çalışmaları değerlendirdi.

 • 24

  OCAK

  “SOĞUK ZAMANLARDA SICAK SALONLARIMIZDA SPORA” PROJESİ BAŞLIYOR

  Cumhurbaşkanlığı 100 günlük eylem planı kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora” projesi Bursa’da başlıyor.

 • 24

  OCAK

  BOKS CAMİASININ TEMSİLCİLERİ İL MÜDÜRÜ UYSAL’I ZİYARET ETTİ

  Boks camiasının temsilcileri, Gençlik ve Spor İl Müdürü görevine atanan Hüseyin Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 • 16

  OCAK

  OKUL SPORLARINDA MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası Basketbol Genç Erkekler ve Voleybol Yıldızlar İl Birinciliği final müsabakaları sonunda dereceye giren sporcu öğrencilere madalya ve kupa verildi.

 • 15

  OCAK

  GENÇLER KILIÇ MÜSABAKALARI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

  Türkiye Eskrim Federasyonu ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle 12-13 Ocak 2019 tarihlerinde Acemler Spor Salonunda düzenlenen Gençler Kılıç Federasyon Kupası başarıyla tamamlandı.

 • 14

  OCAK

  GENÇLİK VE OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ DEĞERLENDİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ve İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, işbirliği içerisinde yapılması planlanan gençlik ve okul sporları faaliyetleri ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 14

  OCAK

  OKUL SPORLARI MÜSABAKALARI DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası müsabakalar heyecanı birçok branşta devam ediyor. Çeşitli kategorilerde düzenlenen İl Birinciliği müsabakaları sonunda dereceye giren sporcu öğrenciler madalya ve kupayla ödüllendirildi.

 • 7

  OCAK

  SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ BURSA’DA ANILDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Gürsu Belediyesi işbirliğiyle, Ericek Mahallesi ile Gürsu Adrenalin Parkı arasında düzenlenen Sarıkamış şehitlerini anma yürüyüşü yoğun ilgi gördü.