Okul Sporları Duyurular

DUYURU: Güreş Gençler (B) Müsabakaları Teknik Toplantı ve Tartısı 25 Aralık 2018 Salı günü  17:00 itibariyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak olup, Reglamanı Fikstür tablosundaki Güreş branşı bölümünde yayınlanmıştır.

D
UYURU: Kick Boks Yıldızlar Müsabakaları 19 Aralık 2018 Çarşamba, Gençler Müsabakaları 02 Ocak 2019 Çarşamba günü Atatürk Spor Salonunda yapılacak olup, Reglamanı Fikstür tablosundaki Kick Boks branşı bölümünde yayınlanmıştır.

İL DIŞINA GİDECEK KAFİLELERİN DİKKATİNE:
Kontenjan doğrultusunda İlimizi temsilen il dışına gidecek olan kafile listesinde yer alacak sporcularımızın lisansları ve nüfus cüzdanları (Gençlerin nüfus cüzdanları fotoğraflı olmak zorunda) İl Dışı Onay çıktıları ile birlikte Okul Sporları Şubesinde kontrol edilmek üzere getirilecektir. İstenilen belgelerin kontrolleri yapıldıktan sonra İl Müdürlüğümüzdeki imza işlemi tamamlanacaktır. 

D
UYURU1. Küme Küçükler Basketbol Fikstürü, Fikstür tablosundaki Basketbol branşı bölümünde yayınlanmıştır.

D
UYURU: Halter Yıldızlar-Gençler Müsabakaları 19 Aralık 2018 Çarşamba günü Atıcılar Olimpik Atletizm Stadyumu Halter Salonunda yapılacak olup, Reglamanı Fikstür tablosundaki Halter branşı bölümünde yayınlanmıştır.

DUYURU: 1. Küme Futsal Müsabakalarına katılacak takımların DİKKATİNE!! Genç-Yıldız Fikstürleri saatlerinde güncelleme olmuştur.

D
UYURU:Tenis Gençler Müsabakaları Teknik Toplantısı 12 Aralık 2018 Çarşamba günü  11:00'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak olup, Reglamanı Fikstür tablosundaki Tenis branşı bölümünde yayınlanmıştır.

D
UYURU: Judo Gençler Müsabakaları 02 Aralık 2018 Pazar günü Dikkaldırım Spor Salonunda yapılacak olup, Reglamanı Fikstür tablosundaki Judo branşı bölümünde yayınlanmıştır.

D
UYURU: Modern Pentatlon Teknik Toplantısı 12 Aralık 2018 Çarşamba günü 15:00'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak olup, Reglamanı Fikstür tablosundaki Modern Pentatlon branşı bölümünde yayınlanmıştır.

DUYURU: 1. Küme Gençler Basketbol, Voleybol, Hentbol, Futbol ve Futsal Fikstürleri ''Fikstür Tablosu''nda her branşın kendi bölümünde yayınlanmıştır.  

DUYURU: 
2. Küme Osmangazi-Nilüfer-Yıldırım ilçelerinin Takım Sporları Teknik Toplantı ve Fikstür Çekimi Tarihleri için tıklayınız.
2.Küme Takım Sporları Teknik Toplantı (Fikstür Çekimi).doc

DUYURU:
1. Küme Masa Tenisi Gençler Müsabakaları 27-28 Kasım 2018 tarihlerinde Acemler Buski Masa Tenisi Spor Salonunda Yapılacaktır. Reglaman Fikstür tablosundaki Masa Tenisi branşı bölümünde yayınlanmıştır.

D
UYURU:Kros Teknik Toplantısı 09 Kasım 2018 Cuma günü  15:30'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak olup, Yarışma Talimatı ve Reglamanı Fikstür tablosundaki Kros branşı bölümünde yayınlanmıştır.


DUYURU: 
1. Küme Takım Sporları Teknik Toplantı ve Fikstür Çekimi Tarihleri için tıklayınız.
1.Küme Takım Sporları Teknik Toplantı (Fikstür Çekimi).doc

DUYURU: 
2018-2019 yılı Okul Spor Faaliyetleri Mahalli Yarışmalar Sonuç Bildirim Tarihleri-Branş-Yaş-Kategori ve ISF bilgileri açıklanmış olup, http://okulsportal.gsb.gov.tr/ internet adresindeki 'yarışma bilgileri' sekmesinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

DUYURU: 
Müsabakalar ile ilgili Bilgilendirme için tıklayınız.
1. ve 2. Küme İle İlgili Alınan Kararlar.docx