Gerekli Belgeler

Sağlık Raporu Sevk Kağıdı.docx


Veli İzin-Terfi İzin Belgesi Örneği.pdf

Konaklama Yerleri.pdf

İL DIŞI KAFİLE DİLEKÇESİ (1).docx

TARİFELİ İL DIŞI FERDİ ONAY ÖRNEĞİ,.docx (Terminalden otobüs ile)

TARİFELİ İL DIŞI TAKIM ONAY ÖRNEĞİ,.docx (Terminalden otobüs ile)

TARİFESİZ İL DIŞI FERDİ ONAY ÖRNEĞİ,.docx (Araç kiralama -Resmi Araç vb.)

TARİFESİZ İL DIŞI TAKIM ONAY ÖRNEĞİ,.docx (Araç kiralama -Resmi Araç vb.)

İLÇE TARİFESİZ İL DIŞI FERDİ ONAY ÖRNEĞİ,,,,,.docx

İLÇE TARİFESİZ İL DIŞI TAKIM ONAY ÖRNEĞİ,,,,,.docx
 

İL DIŞINA GİDECEK KAFİLELERİN DİKKATİNE:Kontenjan doğrultusunda İlimizi temsilen il dışına gidecek olan kafile listesinde yer alacak sporcularımızın lisansları ve nüfus cüzdanları (Gençlerin nüfus cüzdanları fotoğraflı olmak zorunludur.)
İl Dışı Kafile Onay çıktıları ile birlikte Okul Sporları Şubesinde kontrol edilmek üzere getirilecektir. İstenilen belgelerin kontrolleri yapıldıktan sonra İl Müdürlüğümüzdeki imza işlemi tamamlanacaktır. İl Dışı Kafile Onay Listesini bursa.okulsporlarionay@gsb.gov.tr adresine mail atmanız gerekmektedir.

İl Dışı Kafile Dilekçesi'' formlarını doldurarak imza işlemini tamamlamanız gerekmektedir.


BİLGİ: İl Dışı Kafile İşlemleri Hakkında.doc

İl Dışı Kafile İşlemleri İle İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

1- İl Dışı Kafile Dilekçesini hazırlayıp doldurarak getiriniz. (Kafile için kiralanacak araçlardan istenilen belgeler İl Dışı Kafile Dilekçesinde yer almaktadır)

2- Tarifesiz olarak gidecek kafilelerde Seyahat türü bölümünü Resmi Araç veya Araç Kiralama şeklinde doldurunuz. ( Resmi Araç kiralayan kafilelere yol harcırahı verilmez)

3- Kafile için kiralanacak aracın modeli (Resmi araç hariç)  en fazla 7 yıl olması zorunludur.

4- Gönderdiğimiz Bordronun çıktısını alarak kafilede yer alan kişilere imzalatınız.(Avans kapatma işlemi sırasında teslim edilecektir.)

5- İl Dışı Kafile Onayından 4 nüsha çıktı almanız gerekmektedir. Onayda yer alan sporcularınızın bulunduğu müsabakaya ait esame listesi, lisansları ve nüfus cüzdanlarını (gençler için fotoğraflı olması zorunludur) kontrol edilmek üzere Okul Sporları Şubesine getirmeniz gerekmektedir. İstenilen belgelerin kontrolleri yapıldıktan sonra İl Müdürlüğümüzdeki imza işlemi tamamlanacaktır.

6- Kafile onay evrakları imza sürecinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü Ahmet UZUN’a imzalatılarak İl Müdürlüğümüze de gelinebilir.

NOT: Kafile Başkanının TC kimlik numarası ve banka İBAN bilgilerini muhasebe  yetkilisine (Hilal YÜKSEL- Nuredin KÖSE) vermeleri gerekmektedir.