Gerekli Belgeler

HES KODU LİSTESİ.docx

Sağlık Raporu Sevk Kağıdı.docx

Veli İzin-Terfi İzin Belgesi Örneği.pdf

KONAKLAMA YERLERİ.pdf

İL DIŞI KAFİLE DİLEKÇESİ.docx

İLÇE TARİFESİZ İL DIŞI FERDİ ONAY ÖRNEĞİ.docx

İLÇE TARİFESİZ İL DIŞI TAKIM ONAY ÖRNEĞİ.docx

TARİFELİ İL DIŞI FERDİ ONAY ÖRNEĞİ.docx (Terminalden otobüs ile)

TARİFELİ İL DIŞI TAKIM ONAY ÖRNEĞİ.docx (Terminalden otobüs ile)

TARİFESİZ İL DIŞI FERDİ ONAY ÖRNEĞİ.docx (Araç kiralama-resmi araç vb.)

TARİFESİZ İL DIŞI TAKIM ONAY ÖRNEĞİ.docx (Araç kiralama-resmi araç vb.)

 

İL DIŞINA GİDECEK KAFİLELERİN DİKKATİNE: Kontenjan doğrultusunda İlimizi temsilen il dışına gidecek olan kafile listesinde yer alacak sporcularımızın lisansları ve nüfus cüzdanları (Gençlerin nüfus cüzdanları fotoğraflı olmak zorunludur.)
İl Dışı Kafile Onay çıktıları ile birlikte Okul Sporları Şubesinde kontrol edilmek üzere getirilecektir. İstenilen belgelerin kontrolleri yapıldıktan sonra İl Müdürlüğümüzdeki imza işlemi tamamlanacaktır.

İl Dışı Kafile Dilekçesi'' formlarını doldurarak imza işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

İl Dışı Kafile İşlemleri İle İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

1- Yukarıda verilen il dışı kafile onay örneklerinden uygun olan belgeyi doldurduktan sonra bursa.okulsporlarionay@gsb.gov.tr  adresine mail atmanız gerekmektedir. Gerekli hesaplamalar ve kontroller yapıldıktan sonra tekrar size gönderilecek olan İl Dışı Kafile Onayı belgesinden 4 nüsha çıktı almanız gerekmektedir. Çıktılarla birlikte onayda yer alan sporcularınızın esame listesi (Hes Kodu yazılı şekilde), lisansları ve nüfus cüzdanlarını (gençler için fotoğraflı olması zorunludur) kontrol edilmek üzere Okul Sporları Şubesine getirmeniz gerekmektedir. İstenilen belgelerin kontrolleri yapıldıktan sonra İl Müdürlüğümüzdeki imza işlemi tamamlanacaktır.

2- İl Dışı Kafile Dilekçesini hazırlayıp doldurarak getiriniz. (Kafile için kiralanacak araçlardan istenilen belgeler İl Dışı Kafile Dilekçesinde yer almaktadır)

3- Tarifesiz olarak gidecek kafilelerde Seyahat türü bölümünü Resmi Araç veya Araç Kiralama şeklinde doldurunuz. ( Resmi Araç kiralayan kafilelere yol harcırahı verilmez)

4- Kafile için kiralanacak aracın modelinin (Resmi araç hariç)  en fazla 7 yıl olması zorunludur.

5- Gönderdiğimiz Bordronun çıktısını alarak kafilede yer alan kişilere imzalatınız. Bordronun  alt kısmına kafile başkanının T.C. Kimlik numarası ve banka İBAN bilgileri yazılacaktır. (Avans kapatma işlemi sırasında teslim edilecektir.)

6- Kafile onay evrakları, okul müdürü tarafından imzalandıktan sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Müştak Gencer’e imzalatılarak İl Müdürlüğümüze gelinebilir.

 
7-2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında; Grup, Yarı Final ve Türkiye Birinciliği yarışma aşamalarında, Spor Bilgi Sistemi Okul Sporları Modülü üzerinden alınan esame listelerinde yer alan kişilerin "HES kodlarının" bulunması gereklidir.