Okul Sporları Duyurular
-TENİS GENÇLER fikstür programı FİKSTÜR menüsündeki Tenis Branşı içerisinde yayınlanmıştır.

-KİCK BOKS KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ İl Birinciliği yarışmaları teknik toplantı ve tartısı 03 Ocak 2018 Çarşamba günü saat: 09:00'da, müsabakalar ise teknik toplantı ve tartıların hemen sonrasında saat 11:00 itibariyle Atatürk Spor Salonunda yapılacak olup, Müsabaka Reglamanı FİKSTÜR menüsündeki Kick Boks Branşı içerisinde yayınlanmıştır.

-HENTBOL 1. KÜME KÜÇÜKLER Kategorisinde değişiklik olmuştur. Lütfen fikstüre göre hareket ediniz.

-SATRANÇ MİNİK-KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ İl Birinciliği yarışmaları teknik toplantısı 22 Aralık 2017 Cuma günü saat: 15:00'de İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak olup, Müsabaka Reglamanı, Başvuru Formu ve Yarışma Yönergesi FİKSTÜR menüsünde yer alan Satranç Branşı içerisinde yayınlanmıştır. 

-Önemli Duyuru: 04.12.2017 tarihinde oynanan Gürsu Yıldız Anadolu Lisesi - İnegöl Turgut Alp Anadolu Lisesi Futsal Genç Erkekler Müsabakasında sportmenliğe ve spor ahlakına aykırı hareket eden, tutum ve davranışlarıyla kötü örnek olan her iki okul takımımızın esame listesinde yer alan bütün sporcuları, antrenörleri, çalıştırıcıları ve idarecileri tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilmiştir.

-KROS YILDIZLAR-GENÇLER (A-B) İl Birinciliği yarışmaları teknik toplantısı 05 Ocak 2018 Cuma günü saat: 15:00'de İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak olup, müsabaka reglamanı, Kayıt Formu ve Branş Talimatı FİKSTÜR menüsünde yer alan Kros Branşı içerisinde yayınlanmıştır. 

-Kayak Müsabakalarına Katılacak Okulların Dikkatine: Kayak branşında Minikler-Küçükler-Yıldızlar-Gençler kategorisi müsabakaları Uludağ'da yapılacaktır. Branşın sonuç bildirim tarihi 20 Aralık 2017 olduğundan, hava durumunun müsabakaların yapılması için uygun olduğu ilk anda yarışmalar düzenlenecektir. Müsabakalara katılacak sporcuların bu kapsamda hazır olmaları gerekmektedir. 

-BASKETBOL KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER kategorisi fikstürleri yayınlanmıştır. 

-ÖNEMLİ: Değerli Öğretmenlerimiz; herhangi bir branşta maçınıza gitmeden önce mutlaka fikstüre tekrar bakmanız rica olunur. Çünkü gerek takımların ligden çekilmesi, gerek takımın maça gelememesi, gerek saha ve salonlarda problem yaşanması vb. sebeplerden dolayı değişiklik olabilir.