HABERARŞİVİ
 • 28

  NİSAN

  BURSA’ DA TÜRK MÜZİĞİ RÜZGARI ESTİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında Gençlik Merkezleri Arası Türk Müziği Yarışması’nın Marmara bölge finalleri 11 ilin katılımıyla Bursa’ da gerçekleştirildi.

 • 27

  NİSAN

  CİMNASTİK ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİLDİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin başkanlığında düzenlenen toplantıda, son yıllarda cimnastik branşında artarak sürdürülen altyapı çalışmaları, organizasyonlar, projeler ve tesisleşme çalışmaları değerlendirildi.

 • 27

  NİSAN

  OKUL SPORLARINI GÜÇLENDİRMEYE YÖNELİK ZİYARETLER SÜRÜYOR

  Okul sporlarının yaygınlaştırılması ve güçlendirilmesi amacıyla okul ziyaretlerini sürdüren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın ile birlikte Zübeyde Hanım Ortaokulu ve Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilere kitap ve spor malzemesi hediye etti.

 • 27

  NİSAN

  GENÇLERİMİZ KARDEŞ ÜLKE KARADAĞ'DA

  Bursa İnegöl Gençlik Merkezi ile Karadağ Sredna Mesovita ve Boşnak Kültür Derneği ortaklığında "Kardeş Ülkenin Gençleri Şanlı Ecdadı Osmanlı'nın İzinde" teması ile düzenlenen gençlik değişiminin ikinci etabı başladı.

 • 26

  NİSAN

  MASA TENİSİNDE SÜRDÜRÜLEN ÇALIŞMALAR MASAYA YATIRILDI

  Masa tenisi branşında son yıllarda artan çalışmalar, düzenlenen organizasyonlar ve yapılması planlanan çalışmalar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, branş temsilcileri, kulüp çalıştırıcıları ve antrenörlerin katıldığı toplantıda masaya yatırıldı.

 • 25

  NİSAN

  “” 57.ALAY ÇANAKKALE VEFA YÜRÜYÜŞÜ” GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ‘Bir Ölüp Bin Diriliriz’ sloganıyla 81 ilde eş zamanlı olarak organize edilen, “57. Alay Çanakkale Vefa Yürüyüşü” Bursa’da Gençlik Merkezleri tarafından gerçekleştirildi.

 • 25

  NİSAN

  BURSALI ENGELLİ SPORCUDAN BÜYÜK BAŞARI

  Antalya’da düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Türkiye Atletizm Şampiyonasında 2 Türkiye şampiyonluğu kazanan Bursalı Sporcu Murat Tunca, başarısını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin ile paylaştı.

 • 24

  NİSAN

  ULUSLARARASI BURSA TARİHİ KENT KOŞUSUNDA KIYASIYA MÜCADELE

  Osman Gazi’yi Anma ve Bursa’nın Fethi Şenlikleri’ kapsamında gerçekleştirilen 12. Uluslararası Tarihi Kent Koşusu Yarı Maratonu ve Tarihi Kent Halk Koşusu büyük bir katılımla yapıldı. 15 kilometrelik yarı maratonda, Kenya ve Etiyopyalı atletler ipi göğüsledi.

 • 24

  NİSAN

  ENGELLİLERE YÖNELİK SPOR ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Türkiye Görme Engelliler Federasyonu Başkanı Hasan Sayyıdan ile engellilere yönelik sürdürülen çalışmalar, hayata geçirilen projeler ve düzenlenmesi planlanan organizasyonlarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 23

  NİSAN

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ'IN, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 21

  NİSAN

  BUZ HOKEYİ FEDERASYONU BAŞKANINDAN ŞAHİN’E ZİYARET

  Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Bülent Akay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ederek, Buz Hokeyi branşında sürdürülen çalışmalar ve tesis yatırımlarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 15

  NİSAN

  TEBRİKLER AVRUPANIN SULTANLARI

  Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulubü Bayan Voleybol Takımı 2015 yılındaki Avrupa Şampiyonluğu unvanını CEV Challenge Kupası finalinde rakibi Olympiakos Pire’i 3-0 yenerek yeniden eline aldı.

 • 15

  NİSAN

  CHALLENGE KUPASI,BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR'UN

  Voleybol Kadınlar Challenge Kupası finalinde, ilk maçta deplasmanda 3-2 mağlup olduğu Yunan temsilcisi Olympiakos'u rövanşta 3-0 yenen Bursa Büyükşehir Belediyespor, şampiyon oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Voleybol Kadınlar Challenge Kupası'nda Şampiyon olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü için tebrik mesajı yayımladı.

 • 14

  NİSAN

  OKUL SPORLARI MÜSABAKALARI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okul sporları müsabakaları heyecanı sürüyor.

 • 13

  NİSAN

  BURSA GARNİZON KOMUTANI HACIOĞLU'DAN ŞAHİN’E ZİYARET

  Bursa Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret etti.