HABERARŞİVİ
 • 13

  AĞUSTOS

  YENİLENEN KARACAALİ GENÇLİK KAMPINDA GENÇLER ÇOK MUTLU

  Son 7 yılda birçok Vizyon tesisin kazandırıldığı Bursa’da yenilenen yüzü ile modernize edilen Gemlik Karacaali gençlik kamp merkezi bungolav evleri ve spor alanları ile gençliğin hizmetine sunuldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Süleyman Şahin, Gemlik Karacaali Gençlik ve İzcilik Kamp Merkezinde incelemelerde bulunarak kamp yapan gençlerle bir araya geldi

 • 13

  AĞUSTOS

  BURSA, ÖNEMLİ SPOR ORGANİZASYONLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA DEVAM EDİYOR

  Son 7 yılda birçok ulusal ve uluslararası spor organizasyonuna ev sahipliği yapan Bursa, haftasonu Kablolu Wakeboard Kulüplerarası ve Bireysel Türkiye Şampiyonası, Türkiye Trial Şampiyonası 3. Ayak Yarışları, 12. İllerarası Karate Turnuvası ve İznik Karakuçak Güreşlerine ev sahipliği yaptı.

 • 9

  AĞUSTOS

  DAĞDER İLE ORTAK ÇALIŞMALAR GÜÇLENİYOR

  Dağ Köyleri Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Prof. Dr. Ali Kaya ve Yönetim Kurulu Üyesi Doç.Dr.Salih Erden ve Yüksel Yaşar dağ ilçelerinde yapılacak gençlik ve sportif faaliyetleri hakkında görüş alışverişi yapmak için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Süleyman Şahin’i ziyaret etti.

 • 9

  AĞUSTOS

  BURSA KARACAALİ GENÇLİK KAMPINDA HEYECAN BAŞLADI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Gemlik Karacaali Gençlik ve İzcilik Kamp Merkezi yenilenen yüzüyle, Gençlik ve Spor Bakanlığının Bir Kardeşlik İklimi temasıyla her yaz farklı şehirlerden binlerce gencin buluşturulduğu Gençlik Kamplarına kapılarını açtı.

 • 3

  AĞUSTOS

  KİŞİSEL EL SANATLARI VE RESİM SERGİSİ BAŞLIYOR

  Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Lütfi Doyuk tarafından Bedensel, Görme, İşitme ve Özel Sporcular İl Temsilcileri ile iş birliği içerisinde engelli sporcularımız yararına düzenlenecek olan 7. Kişisel El Sanatları ve Resim Sergisi 04 - 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında Ördekli Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

 • 28

  TEMMUZ

  YAZ SPOR OKULLARI II. DÖNEM HEYECANI SONA ERDİ

  Son 7 yılda hizmete sokulan tesis, branş ve katılım sağlayan çocuk sayısı bakımından en kapsamlı Yaz Spor Okulları’nın düzenlendiği Bursa’da, 09 - 27 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen II. dönem kursları tamamlandı.

 • 28

  TEMMUZ

  İNEGÖL’DE GENÇLER SPORLA YETİŞİYOR

  İnegöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Uluslararası Aliya Düşünce Derneği iş birliğiyle yürütülen sportif çalışmalar kapsamında yaklaşık 150 genci ücretsiz sporla buluşuyor

 • 26

  TEMMUZ

  BURSALI GENÇLER YAZIN TADINI ÇIKARTIYOR

  Bursa Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Yunusemre, Osmangazi, İnegöl, Nilüfer ve İlçe Müdürlüklerinde kurulan gençlik merkezi birimleri sportif, eğitsel, sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerini sürdürmeye tüm hızıyla devam ediyor.

 • 18

  TEMMUZ

  GELENEKSEL RAHVAN ATLARI YARIŞI BAŞLIYOR

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Demirci Rahvanat Binicilik Kulübü ve il Temsilciliği tarafından organize edilen 8. Geleneksel Rahvan Atları Yarışları 22 Temmuz 2018 Pazar günü Ürünlü Mahallesinde gerçekleştirilecek.

 • 14

  TEMMUZ

  "YAZ KUR’AN KURSLARINDA SPOR YAPIYORUZ" PROJESİ DEVAM EDİYOR"

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı’nın işbirliğiyle başlatılan "Yaz Kur’an Kurslarında Spor Yapıyoruz" projesi Bursa’da tüm hızıyla sürüyor.

 • 14

  TEMMUZ

  SEZON ÖNCESİ AMATÖRLER İLE DEĞERLENDİRMELER YAPILDI

  Amatör Spor Kulübü Başkanı Osman Kılıç ve yönetimi ile Burgaz Spor Kulübü Başkanı Erdem Karataş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ederek sezon öncesi genel değerlendirmelerde bulunuldu.

 • 12

  TEMMUZ

  ŞAHİN, ÖZEL SPOR SALONU İŞLETMECİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Doç.Dr.Süleyman Şahin, Özel Spor Salonları işletmecileriyle biraraya gelerek yürütülen çalışmaları değerlendirdi.

 • 11

  TEMMUZ

  FİNAL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜNDEN ŞAHİN’E ZİYARET

  Final Gençlik Ve Spor Kulübü yöneticisi ve Final okulları Genel Koordinatörü Tahsin Yıldırım ve Genel Menajeri Uğur Özmen, Gençlik ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ederek kulüp çalışmaları değerlendirildi.

 • 7

  TEMMUZ

  ŞAHİN’DEN, İLÇE MÜDÜRLERİNE TEŞEKKÜR

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyetlerini ve “Koşabiliyorken Koş” projesini başarıyla yürüten ilçe müdürlerini ödüllendirdi.

 • 6

  TEMMUZ

  YAZ SPOR OKULLARINA KATILAN ÖĞRENCİLERE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KONTROLÜ YAPILDI

  Son 7 yılda açılan branş, hizmete sokulan tesis ve ulaşılan çocuk sayısı bakımından en kapsamlı Yaz Spor Okulları’nın düzenlendiği Bursa’da, Osmangazi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde Yaz Spor Okulları yüzme branşına katılan 1250 sporcunun ağız ve diş bakım kontrolleri yapıldı.