HABERARŞİVİ
 • 9

  AĞUSTOS

  HALTER ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Zekeriya Altuntaş, Nevşehir’de düzenlenen U15-U17 Türkiye Ferdi Halter Şampiyonasında 89 kilogramda Türkiye Şampiyonu olan Mervan Doğan ve 55 kilogramda Türkiye ikincisi olan Ahmet Saknuk’u kutlayarak spor malzemesi hediye etti.

 • 5

  AĞUSTOS

  TÜRKİYE BÜYÜKLER ATLETİZM ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Bursa’nın ev sahipliğinde düzenlenen 86. Turkcell Türkiye Atletizm Şampiyonası heyecanı sona erdi. Atıcılar Olimpik Atletizm Stadyumunda 03-04 Ağustos 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen Şampiyonada yaklaşık 400 atlet madalya mücadelesi verdi.

 • 29

  TEMMUZ

  İLLER ARASI KARATE MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Karacabey’de Atatürk Spor Salonunda 27-28 Temmuz 2019 tarihlerinde düzenlenen İller Arası Ümitler-Gençler Karate Müsabakaları ile Minikler-Yıldızlar İl Müsabakaları başarıyla sona erdi.

 • 25

  TEMMUZ

  VALİ CANBOLAT, TESİS VE ÖĞRENCİ YURTLARINI İNCELEDİ

  Vali Yakup Canbolat, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ile birlikte İl Müdürlüğü’ne bağlı spor tesisleri ve öğrenci yurtlarında incelemelerde bulundu.

 • 23

  TEMMUZ

  AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLAN YILDIZ BOKSÖR ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, 22 Mayıs-02 Haziran 2019 tarihleri arasında Romanya’da düzenlenen Yıldızlar Avrupa Boks Şampiyonasında bronz madalya kazanan Burak Çelik’i ödüllendirdi.

 • 10

  TEMMUZ

  GENÇLİK VE SPOR FAALİYETLERİ MASAYA YATIRILDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile bir araya gelerek gençlik ve sportif çalışmalar, proje ve etkinlikler ile İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda yürütülen çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

 • 9

  TEMMUZ

  AK PARTİ İL BAŞKANI SALMAN, UYSAL’I ZİYARET ETTİ

  AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

 • 5

  TEMMUZ

  UYSAL VE AKTAŞ, HAVUZLUPARK’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, uzun yıllar Bursalılara hizmet veren ve bir süredir kapalı olan Havuzlupark Sosyal Tesislerde incelemelerde bulundu.

 • 5

  TEMMUZ

  YAZ SPOR OKULLARININ BİRİNCİ DÖNEMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

  Yaz Spor Okulları heyecanının devam ettiği Bursa’da 17 Haziran-05 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenen birinci dönem kurslar başarıyla tamamlanırken; Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal kurslara katılan çocuklara katılım belgesi verdi.

 • 28

  HAZİRAN

  UYSAL, YILDIZ FUTBOLCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Futbol Altyapı Gelişim Projesi kapsamında oluşturulan U13 Gelişim Liginde başarılı bir performans sergileyen yıldız futbolcuları ödüllendirdi.

 • 28

  HAZİRAN

  UYSAL VE YILMAZ, DEV SPOR KOMPLEKSİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa’da tüm hızıyla devam eden yatırım hamlesi kapsamında Yıldırım’da inşa edilen ve açılış için gün sayan Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksini inceledi.

 • 28

  HAZİRAN

  YAZ SPOR OKULLARI HEYECANI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından onlarca spor tesisi ve okul spor salonunda, 26 branşta düzenlenecek olan Yaz Spor Okulları kapsamında Atatürk Spor Salonu’nda coşkulu bir açılış töreni düzenlendi.

 • 28

  HAZİRAN

  2019 YAZ SPOR OKULLARI HEYECANI BAŞLIYOR

  Son yıllarda açılan branş, hizmete sokulan tesis ve ulaşılan çocuk sayısı bakımından en kapsamlı Yaz Spor Okulları’nın düzenlendiği Bursa’da, 17 Haziran’dan itibaren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı tesisler ve kentin çeşitli bölgelerindeki okullarda on binlerce çocuk ücretsiz bir şekilde sporla buluşacak.

 • 25

  HAZİRAN

  UYSAL, GÜRSU’DAKİ TESİSLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık ile birlikte çalışmaların sürdürüldüğü Gürsu Spor Fabrikası ile yenileme çalışmalarının başlatılacağı futbol sahasında incelemelerde bulundu.

 • 21

  HAZİRAN

  MİNİK KIZLAR TÜRKİYE HENTBOL ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

  Türkiye Hentbol Federasyonu ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle 17-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Mudanya’da düzenlenen Minik Kızlar Türkiye Hentbol Şampiyonası heyecanı sona erdi.