HABERARŞİVİ
 • 19

  EKİM

  BURSA, DÜNYA BASKETBOL ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR

  Bursa’nın ev sahipliğinde 24 Kasım 2017 tarihinde TOFAŞ Spor Salonunda yapılacak olan Türkiye-Letonya Dünya Basketbol Şampiyonası eleme müsabakası kapsamında sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Basketbol Federasyonu heyeti, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ederek organizasyonla ilgili değerlendirmeleri yaptı.

 • 13

  EKİM

  ŞİRİNEVLER SPOR SALONU AÇILDI

  Bursa Yıldırım Şirinevler Spor Kulübü spor salonu ve kondisyon merkezinin açılışına katılan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, gençlik çalışmaları ve spor yatırımlarının yanı sıra amatör spora verilen desteklerle Yıldırım’ın gençlik ve sporda markalaştığını söyledi.

 • 11

  EKİM

  AMATÖRÜN EN’LERİNE PLAKET VERİLDİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından (BASKF) düzenlenen Yılın En’leri töreninde başarılı sporcular, kulüp yöneticileri ve spor adamlarına plaket verildi.

 • 10

  EKİM

  "Ceza Kütüğü Modülü" Eğitimi Rize'de verildi

  "Sporda Dijital Dönüşüm Projesi" kapsamında Rize'de "Ceza Kütüğü Modülü" eğitimi verilmeye başlandı.

 • 7

  EKİM

  BURSA’DA DENİZ KANOSU ŞAMPİYONASI HEYECANI YAŞANACAK

  Kano branşında adından söz ettirmeye başlayan Bursa’nın ev sahipliğinde ilk kez, 07-08 Ekim 2017 tarihlerinde İznik Gölünde düzenlenecek Deniz Kanosu Türkiye Şampiyonasında 101 sporcu madalya mücadelesi verecek.

 • 7

  EKİM

  GENÇLERİN GELİŞİMİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

  Bursa Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğüyle birlikte 2017-2018 eğitim öğretim yılı için planlanan çalışmalar masaya yatırıldı.

 • 7

  EKİM

  BOKSTA OLİMPİYAT HEDEFİYLE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde sürdürülen altyapı çalışmaları ve yeni salon tahsisleriyle birlikte boksta lokomotif illerden biri olan Bursa’da, 2020 ve 2024 Olimpiyatları hedefi doğrultusunda çalışmalar sürüyor.

 • 6

  EKİM

  ENGELLİLERE YÖNELİK ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Bursa Engelliler Federasyonu Başkanı Mürşit Atlıakın ve Federasyon kurucusu ve onursal başkanı Ünal Şipkan ile engellilere yönelik gençlik ve sportif çalışmalar, hayata geçirilen projeler ve düzenlenmesi planlanan organizasyonlarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 4

  EKİM

  MUSTAFAKEMALPAŞA'DAKİ DEV SPOR KOMPLEKSİ YÜKSELİYOR

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’la birlikte inşaatı tüm hızıyla süren Mustafakemalpaşa Gençlik, Sosyal Yaşam ve Spor Kompleksinde incelemelerde bulundu.

 • 4

  EKİM

  KESTEL’DE GENÇLİK VE SPOR FAALİYETLERİ MASAYA YATIRILDI

  Kestel’de yeni sezonda yapılacak olan gençlik ve spor çalışmaları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Kaymakam İskender Yönden, Belediye Başkanı Yener Acar, İlçe protokolü, antrenör ve gençlik liderlerinin katıldığı toplantıda masaya yatırıldı.

 • 3

  EKİM

  GÖRÜKLE İPEK SPOR KULÜBÜNDEN ŞAHİN’E ZİYARET

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Görükle İpek Spor Kulübü Başkanı Ramazan Kıvrak’la tesisleşme ve kulüp çalışmalarını değerlendirdi.

 • 2

  EKİM

  GENÇLİK ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde gençlik faaliyetlerinin hız kesmeden sürdüğü Bursa’da, çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Gençlik Merkezleri tarafından düzenlenen birçok etkinlik, proje ve çalışmaya binlerce genç katıldı.

 • 26

  EYLÜL

  GENÇLİK İÇİN STK İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR

  Görev yaptığı dönemde spora verdiği destekle öne çıkan Bursa İmam-Hatip Lisesi eski Müdürü ve şuanda Uludağ Üniversitesi Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mustafa Kütahyalıoğlu, eski öğrencisi olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ederek spor ve gençlik çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 26

  EYLÜL

  KARACABEY’DEKİ SPOR YATIRIMLARI MASAYA YATIRILDI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’la Karacabey’de işbirliğiyle yaptırılacak olan spor tesisleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 25

  EYLÜL

  TOFAŞ, ULUSLARARASI TURNUVANIN ŞAMPİYONU OLDU

  20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenen 17. Uluslararası Bursa Cevat Soydaş Basketbol Turnuvasında Gaziantep Basketbol’u 100-86 yenen TOFAŞ şampiyon oldu.