HABERARŞİVİ
 • 23

  HAZİRAN

  BAŞKAN ADAYI ARSLANTAŞ’A BURSA’DAN DESTEK

  Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu Başkan adayı Ramazan Arslantaş, Bursa’yı ziyaret ederek Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin ve Federasyon delegeleri ile iftarda bir araya geldi.

 • 23

  HAZİRAN

  RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

  Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, Ülkemiz ve Milletimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

 • 21

  HAZİRAN

  BURSA YÜZMENİN MERKEZİ OLUYOR

  Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’le bir araya gelerek yüzme branşında sürdürülen çalışmalarla ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 21

  HAZİRAN

  BURSA MİLLİ TAKIMLARIN ÜSSÜ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle hayata geçirilen Türkiye’nin en modern ve tam donanımlı 200 yataklı Sporcu Kamp ve Eğitim Merkezi, milli takımların ve Federasyonların aranılan adreslerinden biri oldu.

 • 20

  HAZİRAN

  BURSA, MEYDANINA KAVUŞUYOR

  Yeni planlamasıyla Bursalıların 7/24 hizmetine açılan ve bu kapsamda düzenlemelerin devam ettiği Bursa Atatürk Stadyumu’nda incelemelerde bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Bursaspor’un hatırasının yaşatılacağı Stadyumun kentin en gözde etkinlik alanı ve spor parkına dönüşeceğini ve böylelikle kentin özgün meydanına kavuşacağını vurguladı.

 • 19

  HAZİRAN

  MİLLİ SPORCULARA İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde düzenlenen iftar yemeğinde Bursa TOHM ( Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi) milli sporcuları ile bir araya gelindi.

 • 15

  HAZİRAN

  GENÇLER İMECE USULÜ İFTARLARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

  Bursa Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı tüm ilçe müdürlükleri ve Gençlik Merkezlerinde imece usulü iftar programları yapılarak Ramazan'ın değerleri ve manevi iklimi gençlere yaşatılmaya devam ediyor.

 • 15

  HAZİRAN

  ATLETİZM STADYUMU ORGANİZASYONLARIN GÖZ BEBEĞİ OLDU

  2016 yılında Atletizm tartan pistinin zemininin 2 milyon lira yatırım bedeli ile tamamen yenilenmesi ile organizasyonların merkezi haline gelen Olimpik Atletizm Stadyumu 56 yıl aradan sonra Türkiye Ferdi Atletizm Şampiyonasına ev sahipliği yapıyor.

 • 14

  HAZİRAN

  TAEKWONDO FEDERASYONU BAŞKANINDAN ŞAHİN’E ZİYARET

  Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ederek Taekwondo branşında sürdürülen çalışmalar ve tesis yatırımlarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 14

  HAZİRAN

  MERİNOS KONGRE MERKEZİ SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR KONGRELERİNİN MERKEZİ OLMAK İSTİYOR

  Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i makamında ziyaret ederek, Merinos Atatürk Kongre Merkezinin Sağlıklı yaşam, gençlik ve Spor Kongre Merkezine dönüşmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.

 • 13

  HAZİRAN

  DAĞCILIK FEDERASYONU BAŞKANINDAN ŞAHİN’E ZİYARET

  Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ersan Başar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ederek, Dağcılık branşında sürdürülen çalışmalarla ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 10

  HAZİRAN

  GENÇLİK VE SPOR CAMİASI İFTARDA BULUŞTU

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeği, gençlik ve spor camiasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’in ev sahipliğinde buluşturdu.

 • 8

  HAZİRAN

  TÜRKİYE ŞAMPİYONU KANOCULARDAN ŞAHİN’E ZİYARET

  Sakarya’da düzenlenen Okullararası Kano Türkiye Şampiyonasında derece elde eden sporcular Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i makamında ziyaret etti.

 • 7

  HAZİRAN

  GENÇLER İMECE USULÜ İFTARLA PAYLAŞMAYI VE BEREKETİ ÖĞRENİYOR

  Bursa Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı tüm ilçe müdürlükleri ve Gençlik Merkezlerinde imece usulü iftar programı yapılarak Ramazan'ın değerleri ve manevi iklimi gençlere yaşatıldı.

 • 5

  HAZİRAN

  ŞAHİN, GENÇLİK VE SPOR ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Osmangazi Gençlik Merkezinde bir araya geldiği İlçe, Şube, Gençlik Merkezi Müdürleri ve İl Müdürlüğüne bağlı antrenörlerle sürdürülen gençlik merkezi çalışmaları ve okul sporları faaliyetleri ile sportif çalışmalar, proje, etkinlikler ve yaz spor okullarını masaya yatırdı.