BAKAN KASAPOĞLU VİZYON PROJELERİ HİZMETE AÇTI

  Bir dizi ziyaret ve açılış için Bursa’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, heyecanla beklenen Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi ile Kestel Buz Pateni ve Hokey Salonu’nun açılışını yaptı.

  Haberi Oku

  UYSAL, ŞAMPİYON GÜREŞÇİLERİ KUTLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, 01-06 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen Balkan Güreş Şampiyonasında şampiyon olan sporcuları kutlayarak ödüllendirdi.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI HEYECANI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve bu yıl onlarca branşta düzenlenecek olan ‘Amatör Spor Haftası’ etkinlikleri heyecanı başladı.

  Haberi Oku

  MUDANYA MÜTAREKE SPOR OYUNLARI HEYECANI BAŞLADI

  Mudanya Mütarekesi'nin 97. yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek olan “13. Mütareke Spor Oyunları” müsabakaları heyecanı başladı.

  Haberi Oku

  UYSAL, GÜRSU VE KESTEL’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, kış sporlarında Bursa’yı öne çıkaran Kestel Buz Pateni Salonu ile yapımı süren Gürsu Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜ UYSAL ŞAMPİYON İLGÜN’Ü ÖDÜLLENDİRDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Japonya’nın Chiba kentinde düzenlenen Taekwondo Grand Prix 2. Seri Müsabakalarında altın madalya kazanarak 2020 Olimpiyatları yolunda önemli puanlar elde eden Hatice Kübra İlgün’ü kutlayarak ödüllendirdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZLERİ TEKNOFEST’E ÇIKARMA YAPTI

  Türkiye’nin ilk ve tek havacılık etkinliği olan İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivaline (TEKNOFEST İstanbul) katılan Osmangazi Gençlik Merkezi’nin 120 kişilik kafilesi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal eşliğinde Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın standını ziyaret etti.

  Haberi Oku

  VALİ YARDIMCISI GÜNDOĞAN’A ÇALIŞMALARLA İLGİLİ BİLGİ VERİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Vali Yardımcısı Mustafa Gündoğan’a yatırımlar, sürdürülen çalışmalar ve projelerle ilgili bilgi verdi.

  Haberi Oku

  BAŞARILI MODERN PENTATLONCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Portekiz’de düzenlenen Avrupa Açık Biathle ve Triathle Şampiyonasında derece elde eden sporcuları ödüllendirdi.

  Haberi Oku

  MİNİKLER OKÇULUK ŞAMPİYONASI HEYECANI SONA ERDİ

  42 ilden 87 kulüp ve yaklaşık 900 sporcunun katılımıyla Bursa’da düzenlenen Zafer Haftası Minikler Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonasında dereceye giren sporcular madalya ve kupayla ödüllendirildi.

  Haberi Oku

  MİLLETVEKİLLERİ, NAİM SÜLEYMANOĞLU KOMPLEKSİNİ İNCELEDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ın eşlik ettiği AK Parti Bursa Milletvekilleri, kısa bir süre içerisinde hizmete girecek olan Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksinde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  SPOR YAPAN ÇOCUKLARA SAĞLIK EĞİTİMİ VERİLECEK

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğiyle, yaz spor okulları kapsamında spor eğitimi gören çocuklara “Sporcu Sağlığı ve Beslenmesi” ve uygulamalı “Ağız ve Diş Sağlığı” eğitimi verilecek.

  Haberi Oku

  HALTER ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Zekeriya Altuntaş, Nevşehir’de düzenlenen U15-U17 Türkiye Ferdi Halter Şampiyonasında 89 kilogramda Türkiye Şampiyonu olan Mervan Doğan ve 55 kilogramda Türkiye ikincisi olan Ahmet Saknuk’u kutlayarak spor malzemesi hediye etti.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE BÜYÜKLER ATLETİZM ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Bursa’nın ev sahipliğinde düzenlenen 86. Turkcell Türkiye Atletizm Şampiyonası heyecanı sona erdi. Atıcılar Olimpik Atletizm Stadyumunda 03-04 Ağustos 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen Şampiyonada yaklaşık 400 atlet madalya mücadelesi verdi.

  Haberi Oku

  İLLER ARASI KARATE MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Karacabey’de Atatürk Spor Salonunda 27-28 Temmuz 2019 tarihlerinde düzenlenen İller Arası Ümitler-Gençler Karate Müsabakaları ile Minikler-Yıldızlar İl Müsabakaları başarıyla sona erdi.

  Haberi Oku

  VALİ CANBOLAT, TESİS VE ÖĞRENCİ YURTLARINI İNCELEDİ

  Vali Yakup Canbolat, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ile birlikte İl Müdürlüğü’ne bağlı spor tesisleri ve öğrenci yurtlarında incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER