HABERARŞİVİ
 • 25

  HAZİRAN

  UYSAL, GÜRSU’DAKİ TESİSLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık ile birlikte çalışmaların sürdürüldüğü Gürsu Spor Fabrikası ile yenileme çalışmalarının başlatılacağı futbol sahasında incelemelerde bulundu.

 • 21

  HAZİRAN

  MİNİK KIZLAR TÜRKİYE HENTBOL ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

  Türkiye Hentbol Federasyonu ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle 17-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Mudanya’da düzenlenen Minik Kızlar Türkiye Hentbol Şampiyonası heyecanı sona erdi.

 • 20

  HAZİRAN

  UYSAL, KIRKPINAR’A HAZIRLANAN PEHLİVANLARI ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, 01-07 Temmuz 2019 tarihleri arasında Edirne’de düzenlenecek olan geleneksel Kırkpınar Yağlı Güreşlerine hazırlanan pehlivanları ziyaret ederek başarılar diledi.

 • 17

  HAZİRAN

  TABAN BİRLİKLERİYLE SPORDA İŞBİRLİĞİ SÜRÜYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Bursasporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Suphi Evke ve Derneğin Yönetim Kurulu üyeleriyle altyapıda sürdürülen çalışmalar ve projeler ile planlanan organizasyonlarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 12

  HAZİRAN

  BURSA TOHM SPORCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI

  Bugüne kadar katıldıkları ulusal ve uluslararası organizasyonlarda birçok madalya kazanan Bursa Olimpik Hazırlık Merkezinin sporcuları güreş, taekwondo ve yüzme branşlarında yine büyük başarılara imza attı.

 • 11

  HAZİRAN

  ORHANGAZİ ULUSLARARASI YOL YARIŞI HEYECANI SONA ERDİ

  Uluslararası Bisiklet Birliği, Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Orhangazi Uluslararası Yol Yarışı heyecanı sona erdi. Çekişmeli geçen yarışlar sonunda dereceye giren sporcuların ödüllendirildiği organizasyon kapsamında, yarın Yıldırım Beyazıt Uluslararası Yol Yarışı yapılacak.

 • 31

  MAYIS

  YAZ SPOR OKULLARI HEYECANI BAŞLIYOR

  Son yıllarda açılan branş, hizmete sokulan tesis ve ulaşılan çocuk sayısı bakımından en kapsamlı Yaz Spor Okulları’nın düzenlendiği Bursa’da, 17 Haziran’dan itibaren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı tesisler ve kentin çeşitli bölgelerindeki okullarda on binlerce çocuk ücretsiz bir şekilde sporla buluşacak.

 • 24

  MAYIS

  UYSAL, ISF DÜNYA OKULLAR ATLETİZM ŞAMPİYONLARINI KUTLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, 13-19 Mayıs 2019 tarihleri arasında Hırvatistan’da düzenlenen 23. ISF Dünya Okullar Atletizm Şampiyonasında Dünya Şampiyonu ve Dünya ikincisi olan sporcuları kutlayarak başarılarının devamını diledi.

 • 24

  MAYIS

  OKULLAR ARASI ATLETİZM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

  Okullar Arası müsabaka heyecanının tüm hızıyla sürdüğü Bursa’da 22-23 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen Atletizm Yıldızlar Türkiye Birinciliği yarışmaları başarıyla tamamlandı.

 • 22

  MAYIS

  HALK OYUNLARI FEDERASYONUNDAN UYSAL’A ZİYARET

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal ve Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanı Suat Aksu, halk oyunları branşında sürdürülen çalışmalar ve organizasyonlar ile planlanan faaliyetleri değerlendirdi.

 • 19

  MAYIS

  19 MAYIS BURSA’DA COŞKUYLA KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, binlerce gencin katıldığı ‘Atatürk’ü Anma ve Gençlik Yürüyüşü’ ve ardından Bursa Kent Müzesi önünde düzenlenen renkli gösterilerle coşkulu bir şekilde kutlandı.

 • 16

  MAYIS

  UYSAL, BASKETBOL ŞAMPİYONU BURSASPOR’U TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Türkiye Basketbol 1. Liginde şampiyon olup Tahincioğlu Basketbol Süper Ligine yükselen Bursaspor Basketbol Takımının Genel Menajeri Nedim Yücel’i tebrik ederek yeni sezonda başarılar diledi.

 • 15

  MAYIS

  GENÇLİK HAFTASI COŞKUSU BAŞLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde bir hafta boyunca çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası coşkusu başladı.

 • 13

  MAYIS

  ANALİG SU TOPU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HEYECANI SONA ERDİ

  Bursa’nın ev sahipliğinde 08-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Su Topu Türkiye Birinciliği final müsabakaları heyecanı sona erdi.

 • 10

  MAYIS

  İL MÜDÜRÜ UYSAL, İLGÜN’E BAŞARILAR DİLEDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, 2020 Tokyo Olimpiyatları için büyük önem taşıyan ve İngiltere’nin Manchester kentinde düzenlenecek olan Dünya Büyükler Taekwondo Şampiyonasına katılacak olan Hatice Kübra İlgün’e başarılar diledi.