HABERARŞİVİ
 • 12

  ARALIK

  FUTSAL GENÇ ERKEKLER MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, 49 okul takımı ve 588 sporcunun katılımıyla düzenlenen Okullararası Futsal Genç Erkekler İl Birinciliği müsabakaları heyecanı sona erdi.

 • 11

  ARALIK

  EĞİTİM-BİR-SEN’DEN ŞAHİN’E ZİYARET

  Memur-Sen'e bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) 1 nolu Bursa Şube Başkanı Numan Şeker, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’e ziyarette bulundu.

 • 8

  ARALIK

  FUTSAL GENÇ KIZLAR MÜSABAKALARI HEYECANI SONA ERDİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası Futsal Genç Kızlar müsabakaları heyecanı sona erdi.

 • 7

  ARALIK

  MASA TENİSİNDE BURSA TARİH YAZDI

  Masa tenisi branşında son yıllarda artan çalışmalar, düzenlenen organizasyonlar ve kazanılan tarihi başarılarla çıtayı yükselten Bursa’da yapılması planlanan çalışmalar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, branş temsilcileri, kulüp çalıştırıcıları ve antrenörlerin katıldığı toplantıda masaya yatırıldı.

 • 6

  ARALIK

  TOHM BRANŞ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin başkanlığında yapılan toplantıda, Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) bünyesinde güçlenerek süren çalışmalar masaya yatırıldı.

 • 6

  ARALIK

  ENGELLERİ BERABER AŞIYORUZ

  3 Aralık Dünya Engelliler Günü haftası dolayısıyla tüm ilçe müdürlüğü bünyesindeki tesislerde sporun engel tanımadığını göstermek isteyen gençlerin sunduğu spor faaliyetleri yarışmalarda renkli ve anlamlı görüntüler ortaya çıktı.

 • 4

  ARALIK

  BURSASPOR ÖRNEK TARAFTARIYLA DAHA GÜÇLÜ

  Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mustafa Kemal Gürmen Saruhan ve yönetimi, ziyaret ettikleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’e taraftarlarla ilgili yürüttükleri çalışmalar ve projelerle ilgili bilgi verdi.

 • 4

  ARALIK

  BAŞBAKAN YARDIMCISI HAKAN ÇAVUŞOĞLU AMPUTE SPORCULARIN HEYECANINA ORTAK OLDU

  3 Aralık Dünya Engelliler Günü Haftası kapsamında Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Ampute 1.lig müsabakası Bursagücü AS ve Samsun Engelliler Spor Kulübü karşılaşmasını izleyerek engelli sporcuların heyecanına ortak oldu.

 • 29

  KASIM

  OSMANGAZİ’DEKİ SPOR VE GENÇLİK ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin ve Osmangazi Kaymakamı Zafer Orhan, Osmangazi’de sürdürülen sportif ve gençlik faaliyetlerin daha ileriye taşınması için yapılacak çalışmalar, okul sporları, kulüp ve gençlik merkezlerinin faaliyetleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 • 28

  KASIM

  OKUL SPORLARI KAPSAMINDA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

  Okul sporlarının yaygınlaştırılması ve güçlendirilmesi amacıyla okul ziyaretlerini sürdüren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Okul Sporları Şube Müdürü Mehmet Demirci ile birlikte BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi ve Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulunu ziyaret etti.

 • 24

  KASIM

  ŞAHİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, gelecek nesillerin yetişmesinde fedakarca hizmet veren öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

 • 23

  KASIM

  TOHM ATLETİZM ÇALIŞMALARI MASAYA YATIRILDI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmete girdiği günden beri planlı ve titiz çalışmaların sürdürüldüğü Bursa Olimpik Hazırlık Merkezinde (TOHM) Atletizm branşındaki çalışmalar değerlendirildi.

 • 23

  KASIM

  BURSA TOHM GÜREŞÇİLERİ DÜNYA ŞAMPİYONASINA DAMGA VURDU

  Olimpiyatlar başta olmak üzere uluslararası organizasyonlarda yarışacak olan sporcuların yetiştirildiği Bursa Olimpik Hazırlık Merkezine bağlı güreşçiler, Polonya’da düzenlenen U23 Dünya Güreş Şampiyonasında milli takımın kazandığı 4 madalyadan 3’nü alarak şampiyonaya damga vurdu. 2 altın, 1 bronz toplam 3 madalya kazanan Bursa TOHM güreşçileri, Türkiye’nin takım halinde Dünya üçüncüsü olmasını sağladı.

 • 23

  KASIM

  KAYAK FEDERASYONU BURSA'YA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

  Bursa’da büyük bir heyecanla beklenen kayak sezonu öncesinde Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Federasyon Yönetim Kurulu üyeleri ve Kulüp başkanlığı eşliğinde toplantı yapıldı.

 • 21

  KASIM

  BURSA’DA DÜNYA BASKETBOL ŞAMPİYONASI ELEME MÜSABAKASI HEYECANI YAŞANACAK

  Bursa, 24 Kasım 2017 tarihinde TOFAŞ Spor Salonunda yapılacak olan Türkiye-Letonya Dünya Basketbol Şampiyonası eleme müsabakası heyecanına ev sahipliği yapacak. Bursa’nın büyük maça hazır olduğunu belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin tüm Bursalı sporseverleri maça davet etti.