GENÇLER ASLA UNUTMAZ BURSALI YÜZÜCÜLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANDI

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı kapsamında Atıcılar Olimpik Yüzme Havuzunda yaklaşık 1000 sporcu 15 Temmuz Şehitlerini andı.

15 TEMMUZ 2017 / İsmail BAĞCI
HABERİNFOTOĞRAFLARI

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı kapsamında Atıcılar Olimpik Yüzme Havuzunda yaklaşık 1000 sporcu 15 Temmuz Şehitlerini andı.

Osmangazi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından hain FETÖ darbe girişimine karşı milli destanın yazıldığı 15 Temmuz’un yıldönümü kapsamında Atıcılar Spor Vadisinde bulunan Olimpik Yüzme Havuzunda yaz spor okullarına katılan yaklaşık 1000 sporcuyla gerçekleşen anma programı renkli görüntülere sahne oldu. Ellerinde Türk Bayrakları ile havuzu ay yıldızlı bayraklarla süsleyen sporcuların yanı sıra Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) yüzme branşındaki sporcuların sırt üstü yüzerek taşıdıkları Türk Bayrağı seyirciler ve anne babalar tarafından büyük beğeni topladı.15 Temmuz’da yaşanan bu büyük FETÖ ihanetini genç nesillere doğru anlatabilmek ve unutturmamak amacıyla düzenlenen anma programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak son buldu. İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü programları kapsamında Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezleri olarak yüze yakın etkinlikle 15 Temmuz'u unutturmamak ve gençlerimize milli birlik ruhunu oluşturmak amacıyla çalışmalar yapıldığını belirtti. Bugünde olimpik yüzme havuzumuzda minik kursiyer yüzücüler ve milli sporcularımızla son derece güzel bir etkinlik yaparak 15 Temmuz şehitlerimizi andık ve ülkemizin geleceğine, demokrasimize ve milli iradeye gençlerimizle sahip çıktık. Bu vesile ile tüm şehitlerimiz ve 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla bir kez daha anıyoruz diye konuştu.