MERİNOS KONGRE MERKEZİ SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR KONGRELERİNİN MERKEZİ OLMAK İSTİYOR

Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i makamında ziyaret ederek, Merinos Atatürk Kongre Merkezinin Sağlıklı yaşam, gençlik ve Spor Kongre Merkezine dönüşmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.

14 HAZİRAN 2017 / İsmail BAĞCI
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i makamında ziyaret ederek, Merinos Atatürk Kongre Merkezinin Sağlıklı Yaşam, Gençlik ve Spor Kongre Merkezine dönüşmesi konusunda fikir alışverişinde bulundu.

 Bursa Kent Konseyi öncülüğünde, Atatürk Kongre Kültür Merkezinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde bugüne kadar birçok sağlıklı yaşam ve spor çalışmaları gerçekleştirildi. Bu çalışmaları daha da ileriye taşımak ve Bursa’yı Sağlık ve Spor Kongre Merkezi haline dönüştürmek için Bursa Kent Konseyi Hasan Çepni ve Burkon Turizm ve Kongre Genel Müdürü Hasan Eker, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Şahin, kent konseyi ve sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere kent dinamikleriyle gençlik ve spor alanında sürdürülen başarılı işbirliğini daha fazla geliştirmek istediklerini söyledi. Bu doğrultuda Kent Konseyi ile spor faaliyetleri artırmayı amaçladıklarını ve hem sağlıklı yaşam ve spor hem de gençlik alanında yakın bir çalışma yürütmeyi hedeflediklerini vurguladı. İl Müdürü Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür eden Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni ise sağlıklı yaşam, gençlik ve sportif projelerle Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezini Sağlık ve Spor Kongre Merkezi haline dönüştürmek için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile hız kesmeden ortak projeler yapmaya devam etmek istediklerini belirtti.