İL MÜDÜRÜ UYSAL İLÇELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Mustafakemalpaşa, Karacabey, Kestel ve Gürsu’da hizmet veren spor tesisleri ve yapımı süren tesislerde incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, bir araya geldiği ilçe belediye başkanlarıyla da spor yatırımları, organizasyonlar ve mevcut tesislerin fiziki durumlarının iyileştirilmesiyle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

7 MAYIS 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI

İlçelerdeki spor tesislerinin durumunu ve yatırımları yakından takip eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Mustafakemalpaşa, Karacabey, Gürsu ve Kestel’de bir dizi incelemelerde bulundu. Şube Müdürleri Zekeriya Altuntaş ve Mehmet Demirci’nin eşlik ettiği İl Müdürü Uysal, Karacabey Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde bulunan Atatürk Spor Salonunu inceledi. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ayhan Sağlam’dan tesisin durumuyla ilgili bilgi alan İl Müdürü Uysal, beraberindekilerle birlikte Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret etti. Karacabey’de yapılması planlanan tesisler ve mevcut tesislerin fiziki durumlarının iyileştirilmesiyle ilgili fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretin ardından İl Müdürü Uysal, Karacabey Anadolu Lisesi Ömer İşcan Çok Amaçlı Spor Salonunda da incelemelerde bulundu.
MİLLETVEKİLİ ESGİN, DEV KOMPLEKSİN YAPIMIYLA İLGİLİ BİLGİ ALDI
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Milli Mücadele’nin 100. Yılı” temalı 19 Mayıs Gençlik Şölenine de katılan İl Müdürü Uysal, daha sonra hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ve AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ile birlikte Mustafakemalpaşa Gençlik, Sosyal Yaşam ve Spor Kompleksinde incelemelerde bulundu. İl Müdürü Uysal ve Belediye Başkanı Kanar’dan yapımı devam eden dev spor kompleksiyle ilgili bilgi alan Milletvekili Mustafa Esgin, özlemle beklenen tesisin en kısa sürede Mustafakemalpaşalıların hizmetine girmesi için her türlü desteği vereceğini söyledi. Mustafakemalpaşa ve Karacabey’deki incelemelerini tamamlayan İl Müdürü Uysal, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık ve Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’ı da ziyaret etti. Tebrik ettiği Başkanlarla yatırımlar, organizasyonlar ve mevcut tesislerle ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Müdürü Uysal, hizmet veren spor tesislerini de ziyaret ederek sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.