GENÇLİK VE SPOR ÇALIŞMALARI İŞBİRLİĞİYLE GÜÇLENİYOR

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal, Genç ASRİAD Bursa Şube Başkanı Osman Karabağ ve Yönetim Kurulu üyeleriyle gençlik ve spor alanında işbirliği içerisinde yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

8 MART 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Kent dinamikleriyle gençlik ve spor alanında işbirliğini sürdüren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde yürütülen çalışmalar güçlenerek devam ediyor. Artarak süren işbirliği kapsamında Asrın Genç İşadamları Derneği (Genç ASRİAD) Bursa Şube Başkanı Osman Karabağ, Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. Genç ASRİAD Bursa Şube Başkanı Osman Karabağ ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İl Müdürü Uysal, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulup sporla buluşturulması amacıyla kent dinamikleriyle gençlik ve spor alanında sürdürdükleri işbirliğine devam edeceklerini söyledi. Gençlik ve sporda yapılması planlanan çalışmaların değerlendirildiği ziyarette hayata geçen tesislerin gençlerin hizmetinde olduğunu hatırlatan İl Müdürü Uysal, sivil toplum kuruluşlarının gençlik ve spor projelerine destek vermeye devam edeceklerini vurguladı. Gençlik ve sporda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle işbirliği içerisinde çalışma yürütmeyi hedeflediklerini kaydeden Genç ASRİAD Bursa Şube Başkanı Karabağ ise, İl Müdürü Uysal’a tablo hediye etti.  
ENGELLİLERE YÖNELİK SPORTİF ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ
Yine Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu İl Temsilcisi Ömür Dilekman ve Yıldırım İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Münasip Dursun, ziyaret ettikleri İl Müdürü Hüseyin Uysal’la engellilere yönelik sürdürülen sportif çalışma, faaliyet ve projeleri değerlendirdi. Bursa’da daha fazla engelli gencin spora kazandırılmasını amaçladıklarını belirten İl Müdürü Uysal, bu kapsamda son yıllarda engelli sporculara ve kulüplere artan bir şekilde maddi ve nakdi desteğin yanı sıra ulaşım ve antrenör desteği verdiklerine dikkat çekti. İl Müdürlüğüne bağlı tesislerin kapılarının engelli sporculara ve bireylere her zaman açık olduğunu da sözlerine ekleyen İl Müdürü Uysal, engellilere yönelik sportif çalışma ve faaliyetlerin güçlenerek devam edeceğini söyledi. İl Temsilcisi Dilekman engelli sporcu ve kulüplere verilen desteklerden dolayı İl Müdürü Uysal’a teşekkür ederken, Yıldırım İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Dursun da İl Müdürü Uysal’ın adının yazılı olduğu Kulübün formasını hediye etti.