FİNAL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜNDEN UYSAL’A ZİYARET

Final Gençlik ve Spor Kulübü yöneticisi ve Final Okulları Genel Koordinatörü Tahsin Yıldırım, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal’ı ziyaret ederek kulüp çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

7 MART 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Final Gençlik ve Spor Kulübü yöneticisi ve Final okulları Genel Koordinatörü Tahsin Yıldırım ve Kulübün Genel Menajeri Uğur Özmen, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. Basketbol 1. Liginde mücadele eden Kulübün hedefleri, çalışmaları ve müsabakaların oynandığı salonlarla ilgili fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Final Gençlik ve Spor Kulübünün ortaya koyduğu başarıdan memnuniyet duyduklarını belirten İl Müdürü Hüseyin Uysal,  Kulübün Basketbol 1. Liginde kalıcı olması ve daha büyük başarılara imza atması için ellerinden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceklerini söyledi. İl Müdürü Uysal’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden Kulüp yöneticisi Tahsin Yıldırım ise, Bursa’yı Basketbol 1. Liginde  başarıyla temsil edeceklerini söyledi
GELENEKSEL SPOR DALLARINDAKİ FAALİYETLER DEĞERLENDİRİLDİ
Spor camiasından ziyaretçileri ağırlamaya devam eden İl Müdürü Hüseyin Uysal, Geleneksel Spor Dalları Federasyonu İl Temsilcisi İlker Mirilli ve geleneksel spor dallarında faaliyet yürüten kulüp yöneticileriyle de biraraya geldi. Geleneksel Spor Dallarında sürdürülen faaliyetlerle ilgili İl Müdürü Hüseyin Uysal’a bilgi veren Federasyon Temsilcisi İlker Mirilli, kısa bir süre önce Kahramanmaraş’ta düzenlenen Geleneksel Kızak 2019 Türkiye Şampiyonasında sporcularının şampiyonluk kazandığını vurguladı. Federasyon İl Temsilcisi Mirilli ve kulüp yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İl Müdürü Hüseyin Uysal, Geleneksel Kızak 2019 Türkiye Şampiyonasında kazanılan başarıların devamını diledi. Rahvan binicilik, atlı okçuluk, atlı cirit ve geleneksel kızak ve diğer geleneksel spor dallarında sürdürülen çalışmaların da değerlendirildiği ziyarette İl Müdürü Uysal, geleneksel spor dallarının Bursa’da gelişmesini istediklerini kaydederek bu doğrultuda Federasyonla işbirliği içerisinde çalışmaları sürdüreceklerini söyledi.