KAYAK SPORUYLA İLGİLİ ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Zekeriya Altuntaş, Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte kısa bir süre sonra başlayacak olan kayak sezonuna yönelik hazırlıklar, altyapı çalışmaları ile yapılacak müsabaka ve organizasyonlarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

30 KASIM 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Kış sporlarının önemli merkezlerinden biri olan Bursa’da başlayacak olan kayak sezonu öncesinde Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Zekeriya Altuntaş’ı ziyaret etti. Federasyon Yönetim Kurulu üyeleri Cafer Nuroğlu, Tarkan Soyak ve kayak öğretmeni Can Kınay’ın eşlik ettiği Federasyon Başkanı Ali Oto’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İl Müdür Vekili Zekeriya Altuntaş, Bursa’nın kayak branşında daha fazla öne çıkması, kayak sporunun güçlendirilmesi ve daha fazla çocuğun kayak sporuna kazandırılması için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Her yıl birçok organizasyona ev sahipliği yapan Uludağ’ı kayak branşının ve milli takımların merkezi haline getirmeyi amaçladıklarını da sözlerine ekleyen Altuntaş, desteklerinden dolayı Federasyon Başkanı Oto’ya teşekkür ederek, Federasyonla işbirliği içerisinde çalışmaları güçlendirerek sürdürmeye devam edeceklerini vurguladı. 
Kısa bir süre sonra başlayacak olan kayak sezonuna yönelik sürdürülen hazırlıklar, altyapı çalışmaları ile yapılacak müsabaka ve organizasyonlarla ilgili fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette konuşan Federasyon Başkanı Ali Oto ise, Bursa’nın kayak branşında öne çıkan önemli illerden biri olduğunu söyledi. Branşın gelişmesi için yaptıkları çalışmalardan dolayı İl Müdür Vekili Altuntaş’a teşekkür eden Federasyon Başkanı Oto, 2022’de Çin’in başkenti Pekin’de düzenlenecek olan Kış Olimpiyatlarına katılıp başarı kazanma hedefi doğrultusunda İl Müdürlüğüyle işbirliği içerisinde çalışmaları sürdüreceklerini söyledi.