ATICILIK’TA BURSA TÜRKİYE ŞAMPİYONU

4-6 Mayıs 2018’de Bursa'da düzenlenen Türkiye Trap-Skeet Şampiyonasında büyük erkekler kategorisinde şampiyon olan Alp Kızılsu, büyük kadınlarda ikinci olan Dilara Kızılsu ve üçüncü olan Nihan Gürer’i, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin başarılarından dolayı kutlayarak ödüllendirdi.

16 MAYIS 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

4-6 Mayıs 2018’de Bursa'da düzenlenen Türkiye Trap-Skeet Şampiyonasında büyük erkekler kategorisinde şampiyon olan Alp Kızılsu, büyük kadınlarda ikinci olan Dilara Kızılsu ve üçüncü olan Nihan Gürer’i,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin başarılarından dolayı kutlayarak ödüllendirdi.

Bursa Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin başarılı sporcuları ödüllendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda 4-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bursa Büyükşehir Belediyesi Atış Poligonunda 151 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Türkiye Trap-Skeet Şampiyonasında derece elde eden sporcuları İl Müdürü Şahin ödüllendirdi. Türkiye Şampiyonasında Bursa Büyükşehir Belediyespor sporcusu Alp Kızılsu büyük erkekler kategorisinde 23. kez Türkiye Şampiyonu olurken, yine Büyükşehir Belediyespor sporcularından büyük bayanlarda Dilara Kızılsu ikinci ve Nihan Gürer ise üçüncü olarak büyük bir başarıyı elde ettiler. Ayrıca takım yarışmalarında ise Alp Kızılsu, Oğuzhan Tüzün ve Tuğrul Turan'dan oluşan Bursa Takımı Büyük Erkekler takım klasmanında da Türkiye Şampiyonu oldu. Toplamda üç madalya ile şampiyonayı tamamlayan sporcular İl Müdürü Şahin’i ziyaret ederek sevinçlerini paylaştı. Trap Şampiyonasında elde ettikleri başarılardan dolayı sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını dileyen İl Müdürü Şahin, “ Elde etmiş olduğunuz bu büyük başarı son yıllarda spor kenti kimliğiyle öne çıkan kentimize hem büyük bir moral hem de spor kenti vurgusunu tasdik niteliği taşımaktadır. Bu başarılarınızdan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Türkiye Şampiyonu Kızılsu ise, Atıcılık branşına vermiş olduğu destekten dolayı İl Müdürü Şahin’e teşekkür etti. Ziyaretin sonun şampiyonada başarı elde eden sporculara İl Müdürü Şahin, spor malzemesi hediye etti.